12m Zonneheiblok For Excavator van de Staal het Trillingshamer

Plaats van herkomst Shanghai
Merknaam VIBRA
Certificering ISO 9001:2015
Modelnummer Fv-280
Min. bestelaantal 1 reeks
Prijs 19000 to 25000 USD
Verpakking Details 5.1 CBM
Levertijd 7-35 dagen
Betalingscondities L/C, T/T, D/P
Levering vermogen 15 reeks/maand
Productdetails
Eigenschap Hoge Precisie Naam Zonneheiblok
wapengewicht 500kg Verrichtingsdruk 32Mpa
Hamergewicht 1900KG Trillingsfrequentie 2800rpm
Middelpuntvliedende kracht 335KN Graafwerktuig 20-30t
Het maximum Opstapelen zich 12 meter Materiaal Het staal, Kernmaterialen allen wordt ingevoerd
Voorwaarde Nieuw en Gebruikt beschikbare allebei Type Hydraulische Trillende Hamer
HS Code 84301000 Kleur Blauwe/Gele, aangepaste beschikbare kleur
Hoog licht

Zonneheiblok For Excavator

,

Staal Zonneheiblok

,

12m Graafwerktuig Vibratory Hammer

Laat een bericht achter
Productomschrijving

 
 
Beschrijving
 
Het Zonneheiblok biedt onovertroffen snelheid en nauwkeurigheid, met aanzienlijke verbeteringen van productiviteit aan.
 
Het doel bij de photovoltaic industrie die zich in China ontwikkelen, fv-280-350L en andere verwante types zijn speciaal ontwerpen. Wij zijn trots om aan te kondigen wij de enige vervaardiging en de leverancier zijn om de oplossing voor de photovoltaic industrie te verstrekken.
 
De minitypedoorbraak voor de traditionele opstapelende & drijfinstallatiesindustrie via klein trilt momeng en lage efficiencyindruk. Het maximum de prefomancecapaciteit met hetzelfde lichte capaciteitsgraafwerktuig in de photovoltaic bouwnijverheid.
 
De trillende de stapelhamer van VIBRA gebruikt zijn hoge frequentietrilling trillen stapellichaam met hoge snelheidsverhoging om de verticale trilling van mechanische opbrengst tot stapel over te gaan die de ertoe aanzettende veranderingen in de grond rond de stapel, sterktedaling structureren. De grond rond de stapels wordt vloeibaarmaking om wrijvingsoppositie tussen kant van de stapel te verminderen en de grond. Dan, op dat punt, die het graafwerktuig onderaan macht, trillende stapelhamer en stapellichaamsgewicht gebruiken om stapel in de grond te dalen. Wanneer het ontwarren van stapels, in de staat van trilling om de stapel te nemen door de macht van de graafwerktuiglift te gebruiken. De opwindingsmacht door stapel drijfdiehardware is wordt vereist uitgebreid door plaatsgrond, grondvoorwaarde, vochtigheidsinhoud en soort stapelontwikkeling die wordt gecontroleerd.
 
Materiaalvoordeel
 
De hydraulische trillingshamer van VIBRA is het trillings drijf opstapelende materiaal dat onder een grote verscheidenheid van stichtingsprojecten populair is. Behalve het drijven van en het trekken van elementen zoals bladstapels en pijpen, worden de trillingshamers ook gebruikt voor grond densifying of verticale drainage, vooral geschikt voor gemeentelijk, bruggen, kistdam, de bouwstichting, enz.
Met geavanceerde technologie, heeft de trillingshamer voordelen van met geringe geluidssterkte, hoog rendement, niet-verontreiniging en niet-schade aan stapels, enz.

  • Sterk tril monment, Compacte structuur en lichtgewicht.
  • De entriremachine heeft hoge configurationby hydraulische motor, Geman-FAG lager en al anderen hoofddiedelen uit de beroemde internationale merken worden ingevoerd.

 
Technische Parameter
 

PuntFv-250Fv-280Fv-300Fv-330Fv-350LFv-350Fv-400
Trillingsfrequentie (t/min)2500280032003200320032003200
Verrichtingsdruk (Mpa)30323232323232
Middelpuntvliedende kracht (KN)265335350372435455485
Max.Pile Lengte (m)10121212151518
Wapengewicht (kg)500500670670670750750
Hamergewicht (kg)1700190021002300240026002700
Graafwerktuig (t)20-3020-3030-3533-4035-4040-4545-60

 
Ongeveer ons
 
De Machinesco. van Shanghai yekun, Ltd werd opgericht in 2014, het professionele bedrijf van A implicerend in hydraulische het trillen heiblokvervaardiging, verkoop en de dienst. Ons bedrijf neemt het recentste hoge snelheids hydraulische trillende heiblok en zijn componenten als belangrijkste producten. Onze producten zijn enorm voor infrastructuur & bouwnijverheid van toepassing.
 
Wij concentreren ons op productkwaliteit met de recentste industriële technologie. Het mini hydraulische trillende heiblok leidt de industriële tendens. Het midden en grote hydraulische trillende heiblok wordt ook hoogst erkend door onze cliënten. Tegelijkertijd, werkten wij actief met het de fabriek en de bouwbedrijf samen van techniekmachines om meer functionele beroepsuitrusting gezamenlijk te ontwikkelen, en wij huurden buitenlandse beroeps als onze technische adviseur in.
 
Ons bedrijf bestaat uit jongelui, enthousiasme professioneel team. Hang cliënt aan als prioriteit, Kwaliteit als eerste zorg, Beheer als stichting. Wij werken voor de richting om de meest professionele en uitvoerige hydraulische het trillen van de heiblokvervaardiging en dienst te worden leverancier.
 
 
FAQ
 
Q: Hoe lang is de garantie periode?
 
A: De garantieperiode is 12 maanden vanaf de datum van voltooiing van installatie, de centrale verwerkingseenheid en de belangrijke onderdelen, behalve het dragen van delen.
 
Q: Wat is MOQ?
 
A: 1 reeks is beschikbaar.
 
Q: Wat is de betalingswijze?
 
A: Wij keuren de betaling van T/T goed en D/P-.
 
Q: Wat is de levertijd?
 
A: De levertijd is over het algemeen 7-35 dagen, en komt bij de Haven van Shanghai aan. Het verschepen de tijd zou als overzee moeten worden beschouwd.
 
Q: Kan ik ons EMBLEEM op de machine hebben?
 
A: Natuurlijk kunt u.
 
Q: Hoe is uw productkwaliteit?
 
A: Ons materiaal wordt strikt uitgevoerd overeenkomstig de technische normen van „Technische Voorwaarden voor Heiblok Enterprises“.
 
Q: Kan ik uw handelaar zijn?
 
A: Welkom om onze handelaar te worden, en wij zien ernaar uit het ontwikkelen tot een regionale algemene agent en een strategische partner te bevorderen zich als u met torenhoge idealen!
 
Q: Hoe te opdracht te geven tot?
 
A:
1. Gelieve te vertellen ons het model met hoeveelheid en ander vereiste die u nodig had.
2. Wij geven de Proformarekening aan u uit na bevestigden de prijs en andere details.
3. Wij schikken de ordeproductie op ontvangstbewijs van bevestigd pi en uw storting of originele L/C.
4. Nadat de goederen klaar zijn te verschepen, zullen wij u de verzendingsdatum en andere informations per e-mail tegelijkertijd informeren.
5. Wij zullen helpen om uw goederen te volgen tot u hen veilig ontvangt.